درباره ما

شرکت باربری و اتوبار ۲۴ تهران از حدود ۲۰ سال پیش فعالیت های خود را در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل، شرکــت ها و ادارات و ارگان ها آغاز کـــرد.
هم اکنون دارای یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل و باربری در تهران هستیم و در سال جاری بسیاری از خدمات مورد بازنگری قرار گرفتند و ماشین های فرسوده با ماشین های صفر جایگزین شدند. دارای مجوز رسمی و معتبر هستیم. در حــال حاضر تمام مناطق غرب و شمال تهران تحت پوشش ما میباشند و در این مناطق خدمات ارائه می کنیم. بجز اثاثیه منزل حمل بار و کالا های تجاری، صــنـعـتی، شیمیایی،مواد خوراکی و … نیز جزو خدمات ما میباشد.

اتومبیل ها و خدمات بسته بندی شرکت باربری و اتوبار ۲۴:

شرکت باربری و اتوبار ۲۴ دارای انواع مختلف اتومبلیل های سبک و سنگین است که این امکان را برای شما فراهم می کند که  طبق بار و محموله خود ماشین مورد نظر خود را سفارش دهید. اگر بار شما کم باشد وانت های کوچک ما در خدمت شما هستند. با اتوبار ۲۴ با خیال راحت وسایل خود را جابجا کنید و نگران هزینه های بالای حمل و نقل نباشید زیرا هزینه های اتوبار ما مطابق نرخ اتحادیه محاسبه می شود.

باربری ما با شعبات فعال در مناطق مختلف تهران و با تجربه طولانی در باربری و حمل لوازم و با ارائه خدمات متنوع و حرفه ای, به صورت بهینه, سریع و با دقت بالا انواع وسایل و اسباب و اثاثیه را بصورت شبانه روزی جا به جا و همراه با کارشناسان و مشاوره رایگان در خدمت شما همشهریان عزیز خواهد بود.
در امر بسته بندی ابتدا متناسب با ابعاد وسایل جعبه ای در نظر گرفته می شود و به منظور حفظ وسایل شکستنی در جعبه ها از ضربه گیرهای مخصوص (حباب دار) استفاده می شود.

شرکت باربری و اتوبار ۲۴ تمامی وسایل شما را قبل از بارگیری به صورت حرفه ای و با تجهیزات مخصوص بسته بندی کرده تا دغدغه شما برای جابجایی وسایل را کم کند.

برای تماس با خطوط ۲۴ ساعته شرکت باربری و اتوبار ۲۴ با ما در ارتباط باشید:

۴۴۶۷۳۵۹۸۸۸۴۸۶۴۳۵۸۸۲۴۶۱۰۹۲۲۸۹۴۱۷۸۴۴۶۱۲۴۱۰
۴۴۳۱۳۲۵۶۴۴۵۸۲۳۸۹۴۴۶۷۳۶۲۵۴۴۳۱۳۸۹۵ – ۴۴۶۱۲۴۱۰ – ۸۸۲۴۶۱۰۹

اتوباریوسف آباد
باربری روز بار
اتوبار و باربری